دپارتمان پژوهش شرکت پاکمن

دپارتمان پژوهش شرکت پاکمن

تاریخ انتشار: 11 خرداد 1394
تعداد بازدید: 12230

دپارتمان پژوهش شرکت پاکمن، در سال های گذشته به دست آورد های بسیاری در صنعت تاسیسات ایران دست یافته است. تا به امروز این دپارتمان با ثبت چندین اختراع و بهینه سازی های انجام داده بر روی بویلر های فایر تیوب پیشگامیِ این شرکت را در بین دیگر رقبای دیگ ساز رغم زده است.

دپارتمان پژوهش و توسعه شرکت پاکمن به عنوان یکی از بخش های فعال و تاثیرگذار در امر تولید، در این مجموعه فعالیت می نماید و نقش بسزایی را در شناخت نیاز جامعه صنعت و انعکاس آن در پروسه انطباق طراحی تجهیزات به منظور رفع این نیاز ایفا می نماید.

این دپارتمان به واسطه انجام تحقیقات و بررسی مقالات معتبر روز دنیا در حیطه صنایع کاربردی، دستیابی به تازه های فن آوری را در ارایه محصولات جدید میسر می نماید.

از اهداف این دپارتمان، انجام مطالعات و محاسبات کاربردی و به کارگیری نتایج و دست آوردهای حاصله در پروسه طراحی و ساخت تجهیزات می باشد، به گونه ای که مشخصات فنی تجهیزات که در قالب اسناد و مدارک فنی ارایه می شوند، مشخصاتی باشند که نتایج حاصل از تست های منطبق بر استاندارد نیز آنها را تایبید بنماید.

این دپارتمان مطالعات وسیعی را در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات تولیدی انجام می دهد و تلاش بسیاری در شناساندن گستره وسیع تحقیقات کاربردی به جامعه مهندسین و صنعت گران این دیار انجام می دهد که چکیده برخی از آن ها به صورت کتابچه هایی از مقالات کاربردی چاپ . منتشر گردیده است.

دیگ های فایر تیوب آب گرم یکی از اختراعات این شرکت می باشد.

واتر پک و پکیج های موتور خانه ای فایر تیوب نیز از دیگر اختراعات این شرکت در سال های دورتر است.

 

کتب منتشره

کتابچه موتور خانه استخر کتاب انتخاب بویلر شرکت پاکمن کتاب موتورخانه بخار شرکت پاکمن

سایر کتاب ها

 

مقالات به چاپ رسیده:

دستور العمل نصب، نگهداری و راه اندازی بویلر بخار کتابچه دیگ آبگرم شرکت پاکمن جانمایی بویلر در موتورخانه

سایر مقالات

 

گاهنامه ها:

گاهنامه پندار پیروزی - شماره - 72 گاهنامه پندار پیروزی - شماره - 73 گاهنامه پندار پیروزی - شماره - 74

سایر گاهنامه ها

فعالیت های دپارتمان پژوهش شرکت پاکمن
Packman Research Departmernt
برچسب ها: پاکمن