معرفی کتابچه موتور خانه استخر

معرفی کتابچه موتور خانه استخر

معرفی کتابچه موتور خانه استخر

دانلود کتابچه موتور خانه استخر

تاریخ انتشار: --
تعداد بازدید:
نام مقاله: کتابچه موتور خانه استخر

نام نویسنده: دپارتمان پژوهش شرکت پاکمن

آدرس وب سایت: www.packmangroup.com  

موضوع مطلب: موتور خانه استخر، گرمایش استخر، پمپاژ استخر، فیلتراسیون استخر، بار حرارتی استخر

 

دانلود کتابچه موتورخانه استخر

درباره کتابچه موتورخانه استخر

کتابچه ى "موتورخانه ى استخر" توسط دپارتمان پژوهش شرکت پاکمن، زیرنظر مهندس میرزازاده تشکیل و تصحیح شده است.در این کتابچه سعى شده تا به ساده ترین شکل، تاسیسات مورد استفاده در موتورخانه ى یک استخر شنا مورد بررسى قرار گیرد و به بحث هاى حاشیه اى پرداخته نشود. در این مجموعه، طراح ىِ سیستم گرمایش، فیلتراسیون و پمپاژ یک استخر مورد بررسى قرار گرفته است و با بهره گیرى از کتاب  Ashrae  و تجربیات مدیران شرکت پاکمن در ساخت و طراحى تاسیسات مکانیکى استخر، مجموعه اى کم نظیرى درباره ى موتورخانه ى استخر در اختیار شما مهندسین و دانشجویان گرانقدر قرار بگیرد.

این مجموعه در5 فصل ارائه شده است که فصل اول به عنوان مقدمه به بررسى کلى تاسیسات مجموعه استخر شنا پرداخته و نماى کلى از یک موتورخانه ى استخر تحلیل شده است.

در فصل دوم این مجموعه به انتخاب سیستم گرمایشى براى استخر اشاره شده است و در ادامه نحوه انتخاب بویلر و ادوات گرمایشى استخر به تفضیل آورده شده است .

در فصل سوم این کتابچه انواع فیلترها و روش هاى تصفیه آب با یکدیگر مقایسه شده و در انتها طریقه محاسبات فیلترهاى شنى و انتخاب آنها براى استخر هاى شنا مورد بررسى قرار گرفته است.

در فصل چهارم سیستم پمپاژ استخر و جکوزى، در کنار روش انتخاب پمپ از روى کاتالوگ ارائه شده است .

در فصل پنچم این کتابچه، مثال کامل و واضحى از یک استخر به ابعاد 12,5متر در25 متر و نحوه طراحى موتورخانه ى این استخر آورده شده است.

امیدواریم که مطالب این مجموعه مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرددر انتها لازم مى دانیم از مدیریت محترم شرکت پاکمن، جناب مهندس میرزازاده کمال تشکر و قدردانى را داشته باشیم که در راستاى ارتقاى سطح علمى این صنعت تلاش هاى بسیارى را داشته اند. همچنین در این مجموعه از دانایى هاى مهندسین دفتر فنى کارخانه شرکت پاکمن و مهندسین گروه خدمات و اجراى شرکت پاکمن استفاده هاى ارزنده اى شده است که کمال تشکر و قدردانى را از این عزیزان داریم.